The Irregulars Fragmanı Yayınlandı -
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

The Irregulars Fragmanı Yayınlandı

The Irregulars Fragmanı Yayınlandı

  Mart 10, 2021

  209 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Netflix’in yeni dizisi “The Irregulars”ın fragmanı yayınlandı. “Enola Holmes” ile izleyenleri Sherlock Holmes evrenine yeniden sürükleyen Netflix, bu kez de “The Irregulars” ile Victoria Dönemi Londra’sına ve gizem dolu bir dünyaya geri dönüyor. Bir dedektif hikayesini farklı şekilde yorumlayan “The Irregulars” yayınlanan teaser ile şimdiden izleyenleri meraklandırdı. Doktor Watson tarafından m...

Netflix’in yeni dizisi “The Irregulars”ın fragmanı yayınlandı.

“Enola Holmes” ile izleyenleri Sherlock Holmes evrenine yeniden sürükleyen Netflix, bu kez de “The Irregulars” ile Victoria Dönemi Londra’sına ve gizem dolu bir dünyaya geri dönüyor. Bir dedektif hikayesini farklı şekilde yorumlayan “The Irregulars” yayınlanan teaser ile şimdiden izleyenleri meraklandırdı.

Doktor Watson tarafından manipüle edilmiş sokaklarda yaşayan bir grup genç, serserilikten vazgeçmiştir. Bunun yerine güçlerini ve sokaklarda edindikleri bilgileri kullanarak Doktor Watson ve gizemli ortağı Sherlock Holmes için suçları aydınlatan gençler bir anda kendilerini karanlık bir dünyanın içinde bulur. İşlenen suçlar giderek doğaüstü bir hal alırken Bea, Jessie, Billy, Spike ve Leopold bu gizemi çözmek için birlik olmalı ve bu karanlık güçlere karşı her şeylerini ortaya koymalıdır.

Yapımcılığını ve senaristliğini Tom Bidwell’in üstlendiği “The Irregulars” 26 Mart 2021 tarihinden itibaren Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Dijital platformlarda yer alan tüm dizi ve filmlerin içinde bulunduğu platformlar sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.