Spider-Man 3 Filminden İlk Görseller Yayınlandı -
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Spider-Man 3 Filminden İlk Görseller Yayınlandı

Spider-Man 3 Filminden İlk Görseller Yayınlandı

  Mart 10, 2021

  159 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon’un başrollerde olduğu “Spider-Man 3” filminden yeni görseller yayınlandı. “Spider-Man 3” filminin adı henüz belli değilken, filmin başrol oyuncuları Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon, kendi Instagram hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla filmden ilk görselleri takipçileri ile paylaştı. Yaptıkları bu paylaşımlarla hayranlarını sevindiren ünlü oyun...

Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon’un başrollerde olduğu “Spider-Man 3” filminden yeni görseller yayınlandı.

“Spider-Man 3” filminin adı henüz belli değilken, filmin başrol oyuncuları Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon, kendi Instagram hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla filmden ilk görselleri takipçileri ile paylaştı. Yaptıkları bu paylaşımlarla hayranlarını sevindiren ünlü oyuncular, yeni filmin sahte isimlerini de paylaşarak herkesi şaşırttı.

Pandemi dolayısı ile yapımı yavaşlayan “Spider-Man 3” filminin yıldızları ilginç bir kampanya ile filmden ilk görselleri paylaştı. Üç oyuncunun da paylaştığı sahte film isimleri ile filmin gidişatı konusunda haberler verirken, yaptıkları bu ilginç reklam tüm medya kanallarından tam not aldı.

Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), Otto Octavius (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx) karakterlerinin de yer aldığı “Spider-Man 3” filmi için eski Örümcek Adam’lar olan Andrew Garfield ve Tobey Maguire’ın filmde yer alacağı söylentisi halen devam ediyor. Filmin konusu hakkında detaylar henüz paylaşılmamışken bu haberin yine bir reklam stratejisi mi yoksa gerçek mi olduğunu söylemek zor.

Jon Watts’ın yönetmenliğini yaptığı “Spider-Man 3” 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek.

Oyuncuların yaptıkları Instagram paylaşımına bu linklerden ulaşabilirsiniz;

-Zendaya

-Tom Holland

-Jacob Batalon

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.