Netflix Türkiye zammı sosyal medyayı salladı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Netflix Türkiye zammı sosyal medyayı salladı

Netflix Türkiye zammı sosyal medyayı salladı

  Mart 14, 2021

  194 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Netflix Türkiye zam kararı sonrasında sosyal medya sallandı. Twitter'ın 1 numaralı gündem maddesi de Netflix oldu. İşte yeni fiyatlara gelen tepkiler...

Netflix Türkiye zammı sosyal medyayı salladı Popüler içerik platformu Netflix Türkiye zam kararı aldı ve fiyatlar ciddi oranda yükseldi. Netflix’in en uygun fiyatlı abonelik planı 26,99 TL oldu. Zam öncesinde ise bu plan için 17,99 TL ödemek gerekiyordu.

Diğer yandan platformun yaptığı zam, sosyal medyada da yankı buldu. Birçok kullanıcı zamdan rahatsız olduğunu belirtirken, bazıları da durumla ilgili komik paylaşımlar yaptı.

Netflix Türkiye fiyatlarına zam geldi: İşte yeni tarife Netflix Türkiye fiyatlarına zam geldi: İşte yeni tarife film izle

Netflix Türkiye fiyatları bu sabahtan itibaren zamlandı. Şirket yayınladığı bir duyuru ile yeni Türkiye satış fiyatlarını duyurdu. İşte Netflix Türkiye fiyatları 2021 için detaylar.

Netflix Türkiye zam kararı sosyal medyada gündem oldu

Üç farklı abonelik planına sahip olan Netflix’in zam kararı sonrası, tüm üyeliklerde fiyat yükseldi. 17.99 TL olan Temel Plan yani tek ekran paketi 26.99 TL‘ye, 29.99 olan Standart Plan yani iki ekranlı plan 40.99 TL‘ye, 41.99 TL’den olan Özel Plan yani 4 ekran ve UHD olan paketse 54.99 TL‘ye yükseldi.

Netflix Türkiye zam gelişmesine ise sosyal medya sessiz kalmadı. Kullanıcılar bu karar için tepkilerini Twitter’da gösterdi. #NetflixTurkiye hashtag’ı, Twitter’ın en çok konuşulan maddesi oldu. Paylaşımlardan bazılarını aşağıda görebilirsiniz.

Maaşımız hariç her şeye deli gibi zam geliyor. #NetflixTurkiye pic.twitter.com/IOVC4eliyy

— Gök 💫 (@gokceacibadem) March 4, 2021

Netflix aboneliği iptali için kendimi ikna etmeye çalışıyorum; #NetflixTurkiye pic.twitter.com/k5qbgeXB31

— Burcu ރ (@Cimbom1991) March 4, 2021

Eskiden kullandığım Netflix#NetflixTurkiye pic.twitter.com/DedwWO0nxi

— ONLİNE EĞİTİM İLE MÜHENDİS (@muhendisskafasi) March 4, 2021

Bi Değişiklik Olsun Bıhtıh Ya Bıhtıh#NetflixTurkiye pic.twitter.com/w8K4sPDHPZ

— Ezgi 🌸 (@EzgiOzturkk23) March 4, 2021

Netflixe %50 zam geldiğini öğrenenler anlık:#NetflixTurkiye pic.twitter.com/Pk6llmp0yI

— Deniz Demir (@Deniz__Demirr) March 4, 2021

#NetflixTurkiye
Bir Netflix kalmıştı zam yapmayan.Şimdi her şey tam oldu. pic.twitter.com/eBPT4nIf8r

— Bahar (@bbaharaksuu) March 4, 2021

Netflix Türkiye’nin zam kararı sürpriz değil

Dijital içerik platformunun Türkiye için de fiyatları yükseltmesi sürpriz olmadı. Çünkü firma, daha önce Avrupa için de zam kararı vermişti. Dolayısıyla bu durumun Türkiye’ye de yansıması bekleniyordu.

Ayrıca Netflix Türkiye zam kararı sonrasındaki fiyatlar 4 Mart itibarıyla geçerli olacak. Diğer yandan yeni fiyatları da

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.