Michael Fassbender The Killer Kadrosuna Dahil Olabilir
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Michael Fassbender The Killer Kadrosuna Dahil Olabilir

Michael Fassbender The Killer Kadrosuna Dahil Olabilir

  Mart 14, 2021

  301 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

David Fincher’ın yönetmenliğini üstlendiği “The Killer” filminin başrolü olarak Michael Fassbender ile görüşülüyor. Geçtiğimiz sene “Mank” filmi ile büyük bir başarı yakalayan ünlü yönetmen David Fincher, yeni projesi “The Killer” için çalışmalara başladı. Netflix’te yayınlanacak olan “The Killer” için başrol olarak Michael Fassbender ile görüşmeler devam ediyor. Alexis Nolent’in aynı isimli gr...

David Fincher’ın yönetmenliğini üstlendiği “The Killer” filminin başrolü olarak Michael Fassbender ile görüşülüyor.

Michael Fassbender The Killer Kadrosuna Dahil Olabilir Geçtiğimiz sene “Mank” filmi ile büyük bir başarı yakalayan ünlü yönetmen David Fincher, yeni projesi “The Killer” için çalışmalara başladı. Netflix’te yayınlanacak olan “The Killer” için başrol olarak Michael Fassbender ile görüşmeler devam ediyor.

Michael Fassbender The Killer Kadrosuna Dahil Olabilir Alexis Nolent’in aynı isimli grafik romanından uyarlanacak “The Killer”ın senaryosunu Andrew Kevin Walker yazacak. Soğukkanlı bir suikastçının zaman içinde vicdanının ağır basması sonucunda duygusal olarak çöküşünü odağına alacak hikâyenin detayları henüz belli değil.

David Fincher’ın Netflix ile yaptığı 4 yıllık anlaşmanın yeni projesi olacak “The Killer”ın detayları önümüzdeki günlerde belli olacak. Film izle

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.