Kim’s Convenience"ın Final Sezonu
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı

Bol Ödüllü Komedi “Kim’s Convenience”ın Final Sezonu Beli Oldu

Bol Ödüllü Komedi “Kim’s Convenience”ın Final Sezonu Beli Oldu

  Mart 9, 2021

  53 Okunma

728x90 Yatay Reklam Alanı

Dizi ne zaman final yapacak?

Dizinin yapımcılarının pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, CBC’in Kanadalı sitcom’u “Kim’s Convenience” beş sezon sonunda ekranlara veda ediyor. Yapımcı tarafından yapılan açıklamada “Hikaye anlatımının özgünlüğü, Kim’s Convenience’ın başarısının merkezinde yer alıyor. 5. sezonun prodüksiyonunun sonunda, iki ortak içerik oluşturucumuz başka projelere geçtiklerini doğruladılar. Diziden ayrılışları göz önüne alındığında, gösteriyi bu kadar özel kılan aynı kalp ve kalitede başka bir sezonu sunamayacağımız gibi zor bir sonuca vardık.” dedi

Kanal tarafından yapılan açıklamada ise, “Kim’s Convenience dünyanın her yerinden oyuncularımız, yazarlarımız, ekibimiz ve izleyicilerimiz için çok şey ifade etti. Salgın sırasında çekim yapmanın getirdiği kısıtlamalar ve zorluklara rağmen, beşinci sezon bugüne kadarki en iyi sezonumuz oldu. Son beş yıldır yetenekli yazar ve sanatçı ailesiyle çalışmak bir ayrıcalık ve çok büyük bir zevkti. Bu gösteriye verdiği sevgi ve destek için hayranlarımıza teşekkür ederiz.” sözlerine yer verildi.

“Kim’s Convenience”ın beşinci sezonu 19 Ocak’ta CBC’de yayınlanmaya başladı. Kanada dizisinin ilk dört sezonu Amerika Birleşik Devletleri’nde, Netflix kütüphanesine eklendikten sonra popülaritesini artırdı. Dizide Paul Sun-Hyung Lee, Jean Yoon, Andrea Bang ve Simu Liu Toronto’da bir market işleten Koreli-Kanadalı Kim ailesi olarak rol alıyor. Andrew Phung ve Nicole Power ana oyuncu kadrosunu tamamlıyor. Marvel filmi “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings”in başrollerinden birini üstlenen Liu, “Kim’s Convenience”ın erken sona ermesi konusunda “kalbim kırıldı” dedi.

pic.twitter.com/jDk5KDCaFT

— Kim’s Convenience (@KimsConvenience) March 8, 2021

 

728x90 Yatay Reklam Alanı
Yorum Alanı
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.