Gizemli Filmler ve Gizem Dolu Film Yapımları
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
Reklamı Gizle[x]
728x90 Yatay Reklam Alanı
728x90 Yatay Reklam Alanı
Gizem
Itsy Bitsy İzle
Tüm Bilgiler
Itsy Bitsy İzle Fantastik, Gizem 
Türkçe Altyazı
Yüzyıllık bir efsaneye dayanan hikayeden esinlenilen filmde, özel hemşire ve bekar bir anne olan, Kara, büyük bir şehirden, 13 yaşındaki oğlu Jesse ve 8 yaşındaki kızı Cambria ile, kırsal kesime, çoklu doku sertleşmesi olan bir yaşlıya bakmak için taşınır. Başlarda ailede küçük tartışmalar olsa da, yeni yerleşim yerine alışma süreçleri normal ilerler. Ancak her şey, Jesse’nin, yaşlı adamın evinde bir yadigar bulması ile değişir. Korkunç olaylar silsilesine sebep olacak olan bu buluş, artık ailede hiçbir şeyin eskisi gibi olmamasına sebep olacaktır! Itsy Bitsy İzle Movies Full Watchkeyifli seyirler diler.
 • 720P
 • IMDb 5.2
 • 170
 • 0
Musa izle
Tüm Bilgiler
Musa izle Fantastik, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Musa izle - Hd Kalitesinde Film izle : Muse, Jose Carlos Somoza'nın bestseller romanı Lady No. 13'ten uyarlanmış. Filmin konusu oldukça ilginç.Edebiyat profesörü Samuel Salomon, bir arkadaşının trajik ölümünden bir yıl önce işten ayrıldı. Garip bir ritüelde vahşice öldürülen bir kadının gördüğü tekrarlayan bir kabustan muzdarip. Aniden, her gece rüyalarında ortaya çıkan aynı kadın, aynı koşullar altında ölü bulunur. Samuel olay yerine gizlice girer ve bu cinayeti hayal eden Rachel ile tanışır. Gizemli bir kadının kimliğini ortaya çıkarmak için mümkün olan her şeyi yapmaya çalışarak, yüzyıllar boyunca sanatçılara ilham veren figürlerle yönetilen korkunç bir dünyaya düşecekler - muses... Musa izle keyifli seyirler diler.
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 223
 • 0
The Turning Korku Filmi
Tüm Bilgiler
The Turning Korku Filmi Gizem, Korku Filmleri 
Türkçe Altyazı
Genç bir öğretmen olan Kate Mandell, görevinden ayrıldı ve Maine'deki bir banliyö arazisinde Bayan Jessel'i kaçırmak yerine akıl görevini üstlendi, burada zihinsel yaralı bir yetim olan 7 yaşındaki Flora Fairchild'e bakmak zorunda kalacak, gözlerinde anne ve babası trafik kazasında öldü. Kısa süre sonra, soygun müdürü tarafından atılan Miles'ın büyük kardeşi yatılı okuldan döner. Yetim çocuklarla yalnız kalan bir kadın, her ikisinin de çok kasvetli sırlarla dolu olduğunu fark etmeye başlar...The Turning Korku Filmi keyifli seyirler diler.
 • 720P
 • IMDb 3.8
 • 302
 • 0
Küçük Joe – Hemen Hd Kalitesinde Film İzle
Tüm Bilgiler
Küçük Joe – Hemen Hd Kalitesinde Film İzle Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
Küçük Joe - Hemen Hd Kalitesinde Film İzle : Alice, çocuğu kendi başına yetiştiren bekar bir anne ve son zamanlarda alışılmadık bir bitki yaratan yüksek profilli bir biyolog. Zamanla, zorlu iklim koşullarında daha fazla direnç sağlamak için tohumların yapısını etkilemeye ve bireysel bitkileri değiştirmeye çalışarak çeşitli deneyler yaptı. Sıkı çalışmasının sonucu muhteşem bir kırmızı çiçekti ve laboratuvardan kopya almak kesinlikle yasak olmasına rağmen, kadın oğlu Joe'ya mutluluk getirdiğini iddia ederek bir filiz vermeye karar verdi.Küçük Joe - Hemen Hd Kalitesinde Film İzle : Ancak daha sonra, genetik modifikasyonlara yönelik aşırı hevesin beklenmedik sonuçlara yol açtığı ve melez poleninin, insanların ruhunda şüpheli değişikliklere neden olan tehlikeli bir toksik madde içerdiği ortaya çıktı. Polen taneleri kümesine dokunma veya onları teneffüs etme özürlülüğü olan herkes tam anlamıyla gözlerimizin önünde değişti. Enfekte vatandaşların akrabaları, sevdiklerinin tamamen farklı yaşamaya başladığını fark eder, ilkeleri, önceki alışkanlıkları ve istekleri unutur. Bazıları daha agresif hale gelir, diğerleri ise, aksine, barışçıl bir dalgaya uyum sağlar, ancak aynı zamanda bitki virüsünün taşıyıcıları kendi dönüşümlerinin farkında değildir. Hastalar, kaprislerinin neden saçma eylemler olarak kabul edildiğini ve antikalıklardan korktuklarını neşeli ve içtenlikle şaşırırlar...https://www.filmizleyim.net/  keyifli seyirler diler.
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 934
 • 0
Gizemli Filmler ve Gizem Dolu Film Yapımları
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmizleyim.net sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.